ПРО НАС

Explore Export Agency – експортна агенція, яка надає покроковий супровід малому та середньому бізнесу для ефективного виходу на зовнішні ринки.
Ми розробляємо маркетингові дослідження та експортні стратегії, здійснюємо пошук партнерів закордоном та готуємо виробників до участі в міжнародних виставках. Консультуємо на запит у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

НАША ІСТОРІЯ

Команда Explore утворилась під час участі у стажуванні з експортного консалтингу від Естонського Інституту Маркетингу – «Train the Trainers». Це було навчання-змагання між 10-ма командами з різних регіонів України, де нас тренували експерти з Британії, Ірландії та Естонії. Львівська команда, в складі якої ми брали участь, зайняла почесне друге місце.

Працюючи над проектом по 6-7 годин в день та об'єднуючи свій досвід, знання та вміння, ми зрозуміли, що спільно втілювати місію розвитку українського експорту в життя – значно ефективніше. «Якщо хочеш іти швидко – йди один, якщо хочеш іти далеко – йди разом з іншими». Так народилась ідея створення Explore Export Agency.

Всі учасники команди Explore є магістрами міжнародної економіки. Протягом 10 років ми здобували практичний досвід на посадах експорт менеджерів, керівників експортних відділів, проектних менеджерів українських системних компаній в хімічній, харчовій, меблевій галузях. Наша експертиза в адаптації продуктів під вимоги експортного ринку, пошуку партнерів, проведенні переговорів, створенні та розвитку брендів підтверджується зростанням об'ємів продажів цих компаній в 5-6 разів та відкритті нових експортних ринків.

Ми знайомі з усіма труднощами, з якими щодня має справу український експортер. Впевнені, що завдяки десятирічному досвіду в експорті, міжнародному маркетингу, логістиці та розумінні особливостей виробництва продукції, ми проведемо Вас до нових ринків та обійдемо всі підводні камені. Час експортувати!

ЧОМУ МИ?

Illustration

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Ми маємо роки практичного досвіду в експорті на ринках ЄС, США, СНД в різних галузях

Illustration

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Всі послуги адаптовані саме до вашого бізнесу після детального вивчення потреб та можливостей Вашої компанії

Illustration

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Наша ціль - реальний вихід українських компаній на нові ринки з чітким та вимірюваним результатом. Ми не робимо дослідження заради досліджень

Illustration

ЕКСПЕРТИЗА

Наша команда постійно вдосконалює свою експертизу завдяки участі у міжнародних стажуваннях та бізнес-місіях

Illustration

КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ

Ми віримо, що клієнт - на все життя. Ви можете звернутись до нас за порадою і після надання основних послуг

Illustration

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Безпека ваших даних - наш найвищий пріоритет і стандарт роботи

БІЗНЕС КУЛЬТУРА

МІСІЯ

Розвиток експорту українських брендів у світі

ВІЗІЯ

Іноземці обирають українське

ЦІННОСТІ

Професійність, Гнучкість, Відповідальність, Прозорість, Клієнтоорієнтованість, Якість послуг, Конфіденційність

КОНТАКТИ

Час експортувати вже сьогодні.Зв'яжіться з нами!

+38 097 47 47 227
au.ni.erolpxe%40ofni

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.